„AI Cię nie zastąpi. Zrobią to specjaliści korzystający z AI”. Startujemy zapisy na pierwszą edycję AI Hero!

Jeśli pracujesz z tekstem - piszesz artykuły lub posty (CM), planujesz kampanie e-marketingowe (SEO, SEM, SM) lub przygotowujesz oferty - to na pewno słyszałeś_łaś o ChatGPT.

Wśród opinii na temat AI słychać głosy fascynacji („nowe możliwości!”), strachu („zastąpi nas…”), zniechęcenia („próbowałem, słabe”) czy obojętności („to tylko hype”).

AI won’re replace  marketers. Marketers using AI will replace marketers not using AI.

Zamiast dzielić się moją opinią, posłużę się przykładem sprzed kilku tygodni. Projekt dla dużego e-commerce’u, w którym pierwszy etap polegał na wygenerowaniu kilkudziesięciu tysięcy fraz i słów kluczowych. Następnie, weryfikacja ich potencjału i odfiltrowanie najmniej obiecujących wyników. Realizacja została oszacowana na 2-3 tygodnie pracy kilku osób. Finalnie, mieliśmy ~90% rezultatu po 2 dniach. Jak? Automatyzacje + AI.

Owszem, AI ma wiele ograniczeń, ale rezultaty już teraz są na tyle dobre, że warto się nimi zainteresować.

Zapraszam Cię do pierwszej edycji AI Hero!

AI zabierze nam pracę

Już teraz stawki za teksty są niskie. Pojawia się pytanie, po co w ogóle ktoś miałby płacić za pisanie treści, skoro może je wygenerować samodzielnie (ChatGPT, Jasper) za ułamek ceny.

Analogiczne wątpliwości dotyczą tłumaczy (DeepL), e-marketingu (automatyzacje kampanii), grafików (DALL·E, Midjourney), analityków (wykorzystanie ML) czy programistów (generowanie kodu).

Jeśli korzystałeś_łaś ze wspomnianych rozwiązań to wiesz, że to jeszcze nie ten moment. Automatyzacje i AI mogą zastąpić monotonne i powtarzalne zadania, dając nam przestrzeń na rzeczy, które wymagają myślenia i kreatywności. A tego jeszcze długo AI nie będzie umieć!

🚨 Czy boisz się, że nowy stażysta zabierze Ci pracę? Raczej nie - dobrze wdrożony może być sporym wsparciem. Podobnie jest z automatyzacjami i AI.

ChatGPT daje słabe wyniki

Najczęstszym powodem niesatysfakcjonujących wyników jest źle sformułowany prompt (nasze „pytanie”) lub błędne oczekiwania wobec samego modelu językowego.

Szybko odkryjesz, że ChatGPT potrafi generować bardzo przekonujące, ale błędne odpowiedzi. Dlatego tak ważne jest, abyś zrozumiał, do jakich zadań nadaje się GPT. Musisz poznać nie tylko jakie ma możliwości (i jak z nich korzystać), ale także jego ograniczenia.

Bezrefleksyjne kopiowanie gotowych rozwiązań nie przyniesie dobrych efektów. Dopiero gdy dowiesz się, jak i dlaczego ChatGPT działa, możesz go efektywnie wykorzystać do swoich potrzeb.

🧐 Każdy może wpisać frazę w Google i otrzymać wynik. Znajdowania dobrych wyników i ich szybkiego weryfikowania, musieliśmy się nauczyć. Podobnie jest z korzystaniem z AI - musisz wiedzieć jak robić to dobrze.

Jestem zawalony_a powtarzalną pracą

Niewiele rzeczy frustruje nas bardziej niż zadania, które są poniżej naszych kompetencji. „Takie, że nawet małpa mogłaby zrobić”. Z drugiej strony, mam poczucie, że wiele osób stało się bardzo wydajnych w realizowaniu zadań, których nigdy nie powinny wykonywać.

Tell me again how busy you are | Meme

🤖 Rozwiązania no-code pozwalają automatyzować codzienne zadania, bez znajomości programowania czy angażowania IT.

Dlaczego ja?

Mateusz Cisowski

Zbudowałem i sprzedałem software house InsaneLab. Odpowiadałem za transformację produktową, a następnie technologiczną w ANT. Projektuję rozwiązania martechowe w agencji marketingowej Harbingers.

Mam wątki z ChatGPT, które liczą nawet 70 000 słów. Jest moim pierwszym wyborem w ramach codziennych zadań:

Na podstawie tych wszystkich doświadczeń powstał program „AI Hero” - 5-tygodniowy kurs dla osób, które chcą stosować AI i automatyzacje w codziennej pracy.

Jaki mam na to pomysł?

Na pewno masz kilka nieukończonych kursów wideo. Dlatego, zamiast tego, proponuję Ci kurs kohortowy, który jest oparty na warsztatach, konsultacjach i społeczności uczącej się razem. Takie podejście zwiększa zaangażowanie uczestników, co przekłada się na osiągane wyniki.

Zamiast uczyć się teorii, od razu wdrażasz rozwiązania w swoim środowisku pracy. Dzięki temu nie wpadniesz w „tutorial hell loop”, czyli sytuacji, w której godzinami oglądasz materiały, zamiast faktycznie je wdrażać.

W odróżnieniu od innych kursów o podobnej tematyce nie otrzymujesz „magicznych rozwiązań”. Nie praktykujemy bezrefleksyjnego „kopiuj & wklej”, które daje tylko złudne poczucie tego, że potrafisz użyć automatyzacji czy AI.

Pracujesz na WŁASNYM projekcie i rozwiązujesz SWOJE problemy

Zaczynamy od zdefiniowania projektu. Pracujemy nad dokładnym określeniem tego, co chcesz osiągnąć i jakie mają być rezultaty. Pracujemy w ramach tygodniowych iteracji, ułożonych tak, aby każda przybliżała Cię do celu.

Następnie wdrażamy automatyzacje z wykorzystaniem rozwiązań no-code (Make). Mają one stosunkowo niski próg wejścia, przy naprawdę dużych możliwościach. Rozwiązujemy nie tylko problemy techniczne, ale i organizacyjne czy procesowe.

Finalnie, poznajesz różne rozwiązania AI (ChatGPT, OpenAI, DeepL, Jasper, Midjourney). Porównujesz jakie dają rezultaty, co potrafią i jakie mają ograniczenia.

Wdrażasz dobre praktyki i zdobywasz doświadczenie, oparte na własnych potrzebach.

„AI Hero” jest pierwszym w Polsce kohortowym kursem dla specjalistów marketingu - CM, SEO, SEM i SM

Skupiamy się na tych konkretnych rolach, aby omawiane zagadnienia i przykłady były blisko Twoich problemów.

W trakcie AI Hero będziemy automatyzować przede wszystkim:

Wykorzystasz AI do:

Plan działania 💪

Startujemy 8 maja i pracujemy razem przez kolejnych 5 tygodni.

W każdy wtorek (19:00-20:30), w formie warsztatu live, startujemy nowy moduł.

W piątki (10:00-11:00) odbywają się konsultacje (również live), podczas których skupiamy się na rozwiązywaniu Waszych problemów, dyskusjach i wymianie doświadczeń.

Spotkania są nagrywane i udostępniane (wyłącznie dla uczestników), dzięki czemu masz możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie.

Między spotkaniami, komunikujemy się na Discordzie.

Plan tygodnia

Rozbiegówka | Co warto wiedzieć przed startem programu.

Tydzień 1 | Wprowadzenie i plan projektu.

Tydzień 2 i 3 | Automatyzacje.

Tydzień 4 i 5 | Sztuczna inteligencja.

Bonus | Połączenie automatyzacji & AI

Pełna agenda

Agenda

Jak dołączyć?

Pierwsza edycja „AI Hero” rozpoczyna się 8 maja i potrwa do połowy czerwca. Dostępnych jest tylko 30 miejsc, aby stworzyć prawdziwą, intensywną kohortę.

Do 28 kwietnia cena za udział wynosi 949 zł brutto. Jeśli chcesz wziąć udział, aplikuj już teraz - aplikacja jest niezobowiązująca, ale zarezerwuje Ci miejsce w kursie.

ZOSTAŃ PRAWDZIWYM AI HERO →

Skontaktuję się z Tobą, gdy otrzymam aplikację.

Osoby zainteresowane, które przegapią termin, będą mogły dołączyć najpóźniej w trakcie trwania pierwszego modułu (czyli do 14 maja) w cenie 1490 zł brutto.

Gwarancja satysfakcji

Do 15 maja, czyli rozpoczęcia drugiego modułu masz prawo do 100% zwrotu bez zadawania pytań. Nawet jeśli skorzystasz z pierwszych modułów, możesz stwierdzić, że to jednak nie dla Ciebie. Nie ma problemu - zwrot kosztów i tyle.

Jeśli dołączysz w pierwszej edycji do 28 kwietnia, otrzymasz bezpłatny dostęp do drugiej edycji! Chcę Ci w ten sposób podziękować za zaufanie i zaangażowanie. Wiem, że początki każdej inicjatywy są trudne i potrzebują ludzi, którzy powiedzą „wchodzę w to", nawet jeśli nie wszystko jest jeszcze idealne.

Masz pytania?

Zapoznaj się z FAQ poniżej lub umów się na bezpłatną konsultację.

Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem 533 778 277, mailowo czesc@mateuszcisowski.pl lub poprzez LinkedIn.

Jesteś zdecydowany_a?

DOŁĄCZ I ZOSTAŃ AI HERO →

FAQ

Ile czasu potrzebuję na ten program?

3-5h tygodniowo.

Kiedy będą zajęcia i czy będą nagrywane?

Spotkania odbywają się we wtorki (19:00-20:30), a konsultacje w piątki (10:00-11:00). Są one nagrywane i dostępne dla uczestników bezterminowo.

Kiedy startujemy i jak długo to potrwa?

Startujemy 8 maja 2023 roku, program trwa 5 tygodni, czyli do 8 czerwca.

Dlaczego można mi zaufać?

Na co dzień pracuję przy projektach, podobnych do tych, które zrealizujemy w ramach „AI Hero”. Masz prawo do bezpłatnego zwrotu do 15 maja. Jeśli chcesz zobaczyć jak się ze mną pracuje, to zadzwoń. Mój numer to 533 778 277 lub napisz na czesc@mateuszcisowski.pl.

Jak wygląda agenda?

Agenda

Co muszę mieć lub wiedzieć?

Musisz chcieć zmienić sposób w jaki pracujesz i poświęcić temu 3-5h tygodniowo. Rekomenduję, abyś pracował_a na własnym projekcie, w którym z pomocą automatyzacji i AI rozwiążesz swoje problemy. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze projektu, to pomogę Ci go zdefiniować jeszcze przed startem kursu!

Dla kogo jest ten program?

Dla specjalistów CM, SEO, SEM i SM. Skupiamy się na tych konkretnych rolach, aby omawiany materiał (w tym przykłady) był jak najbliżej Waszych problemów.

Czym to się różni od innych szkoleń na ten temat?

  1. Pracujesz na WŁASNYM projekcie. Otrzymujesz wsparcie na każdym etapie - od zdefiniowania zakresu, jego realizacji, aż po wdrożenie.

  2. Formuła kursu kohortowego, czyli kursu opartego na serii warsztatów i konsultacji LIVE oraz społeczności osób, które uczą się razem, a nie samotnie.

  3. Żadnych „magicznych sztuczek„ czy bezmyślnego „kopiuj & wklej” - poznajesz możliwości i ograniczenia, dzięki czemu dostosowujesz rozwiązanie do zadania, a nie odwrotnie.

Ile to kosztuje?

Do 28 kwietnia cena za udział wynosi 949 zł brutto i jest to koszt całkowity. Nie musisz kupować dostępu do płatnej wersji żadnego z narzędzi. Cena zawiera również udział w tygodniu bonusowym.

Osoby, które przegapią termin, będą mogły dołączyć jeszcze do 14 maja w cenie 1490 zł brutto. Oczywiście pod warunkiem, że nie zapełnimy 30 miejsc.

Jak dołączyć?

Za pomocą formularza aplikacyjnego:

DOŁĄCZ DO „AI HERO” →

Skontaktuję się z Tobą, gdy otrzymam aplikację.

Czy dostanę fakturę?

Tak, oczywiście.